Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Gelişmiş cihazlara yahut donanımlara sahip olabilirsiniz. Ancak, söz konusu Ataşehir su kaçağı tespiti olduğunda tecrübe şart diyebiliriz. Çünkü bu konuda tespit yapmak sonrasında da en doğru yöntemlerle kısa sürede gerekli işlemleri yaparak sorunu tamamı ile çözebilmek, profesyonelliği gerekli kılacaktır. Bu noktada gelişmiş cihazlarla donanımların yanı sıra gerekli olan tecrübe ise sizlere sunduğumuz hizmetlerle karşınıza çıkacaktır. Peki, ya bizler bu konuda neler yapıyoruz? Tespit için kırma dökme gibi eski usul işlemleri mi tercih ediyoruz? Hayır, tabi ki… Noktasal tespitler yaparak bu konuda bir sorunu çözerken bir başka soruna izin vermiyoruz.

Ataşehir Su Kaçağı Tespiti

Kaçak tespiti yapabilmek için özel olarak dizayn edilen termal kameralarımız ve tabi bir de dinleme cihazlarımız bu konuda noktasal tespite izin veren yöntemlerimizden olacaktır. Dilerseniz bu konuda izlediğimiz yöntemlerle tercih ettiğimiz cihazları sizlere ayrıntılı olarak anlatabilmekteyiz. Zira bizler biliyoruz ki kaçak noktalarının bulunması, karşılaşabileceğiniz problemler ve son olarak ön plana çıkan çözüm önerileri bu konudaki maliyetler açısından büyük ölçüde önem arz edecektir. Dolayısıyla da müşteri bilgilendirmesinin önemini ortaya çıkaracaktır. O halde öncelikle termal kameralarla nasıl tespitlerde bulunduğumuza biraz değinelim ne dersiniz? Öncelikle söz konusu kameranın kaçağın olduğundan şüphe duyulan bölgeye tutularak ısılar arası farklılıkların net olarak görülebilmesini sağladığından söz etmek gerekir. Peki, bu yöntem ne tür avantajlar sunar? Duvar ile betonlarda oluşabilecek çatlamaları önler. Rutubeti engeller. Parkelerde söz konusu olabilecek şişme ve kabarmaların önüne geçer. Duvar boyalarının dökülmesine engel olur. Kısacası bu sistemle evlere zarar vermeksizin arıza giderimi sağlanır.

Dinleme Cihazlarıyla Kaçak Su Tespiti Yapılmakta!

Kaçak su tespiti için sizlere sunduğumuz hizmetlerin profesyonelliğinden ve bu noktada termal kameralardan yararlandığımızdan söz ettik. O halde şimdi de dinleme cihazlarına değinelim. Dinleme cihazlarıyla ilk olarak ortam dinlenir. Sonrasında frekans bulunur. Son olarak ise kaçaktan ötürü çıkan sesler taranmaya başlanır. İşte bu noktada sesin en fazla olduğu yer, su kaçağını işaret edecek ve onarım için zamandan tasarruf etmemize yardımcı olacaktır.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için ARS tesisatı arayınız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
WhatsApp WhatsApp