Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Tavanlardaki sararma ve dökülmeler’den sıkıldıysanız Bakırköy su kaçağı tespiti firmasını arayarak siz de evinizde ve tesisatınızda meydana gelen arızaları kolayca bulabilirsiniz. Su sayacınızın boşa işlediği, su faturanızın yükseldiği, tavandaki sararmaların arttığı, derzlerde meydana gelen renk değişimleri, zeminlerden yüzeye çıkan sular ve böceklerin çoğalması gibi problemler yüksek ihtimalle su kaçaklarından meydana gelmektedir. Bu kaçakların bulunması için yararladığımız firmamız, günlerce beklemenize gerek kalmadan saatler içerisinde problemi çözmektedir.

Su kaçağını kimi zaman anlamak zor olabilmektedir. Genellikle su kaçağının ciddi boyutta sızdırması sonucunda gözle görülür hale gelmesi ile kişiler tesisatlarında bir sorun olduğunu anlayabilmektedir. Su kaçağı işlemleri uzman ekipler tarafından tesisatınızı değiştirmenize gerek kalmadan kolay bir şekilde halledilmektedir. Su kaçağında en sık görülen sorunlardan biri de tıkanıklıklardır. Su kaçağı tıkanıklık açma işlemleri ile sorunlar çözülse de kimi zaman sızdırmalar devam edebilmektedir

Kaçak Tespitlerini Nasıl Yapıyoruz

Sizlerin hizmet talebi üzerine belirtmiş olduğunuz adreslere geliyoruz. Su kaçağının kendini göstermiş olduğu yerlerde teknolojik cihazlarımız ile su kaçağını görüntülemeye ve suyun akış sesini dinlemeye çalışıyoruz. Bu şekilde nokta atışı şeklinde kaçağın yerini buluyor ve görüntüleme cihazlarımız ile nedenini de görüyoruz. Tespitimizden sonra soruna yönelik çözüm hizmetleri ile sizlere destek oluyoruz.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağının ev sakinleri tarafından tespiti oldukça zor olabilmektedir. Duvar içinden geçen su boruları, kaçağı adeta kamufle eder. Sızıntılar gözle görülür olduğunda ise uzun süredir yüksek meblağlarda su faturasını çoktan ödemiş olursunuz. Yıllara, kullanıma ve kullanılan tesisat malzemelerinin kalitesine bağlı olarak meydana gelebilen su kaçaklarının tespiti için Bakırköy su kaçağı tespiti hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Temiz su tesisatında zamanla su kaçağı çıkabilir  alt komşuya damlayabilir su faturası çok fazla gelebilir  alt komşunuzun tavanından su damlayıp komşunuza zarar verebilirsiniz  bu gibi durumlar da uzman ekibimiz son
teknolojik cihazlarla gelip su kaçağını nokta olarak bulur bulduktan sonra bir veya iki seramik kırarak su kaçağının
olduğu noktayı tamir ediyoruz evinizin tesisatı çok eki demir boru ise tamiratı yapmak çok doğru olmaz bu tür durumlarda evinizin su tesisatını yeniliyoruz  uygun fiyat ve kaliteli işçilik ve malzemeyi bir arada sunuyoruz 15 yılı aşkın çalışma hayatımızda güveni birinci planda tutmaktayız.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
WhatsApp WhatsApp