Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Yapıların içinde ve dışında, rahat şekilde kullanabilmek ve ihtiyaçları karşılamak için farklı tesisat çeşitleri bulunur. Su tesisatı, bu tesisat seçeneklerinden birisi olup yapıların temiz su ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılan tesisat çeşididir. Çok fazla kullanılması nedeni ile su tesisatında sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Boruların eksi olması nedeni ile paslanması, boru birleşim noktalarının esnemesi ve diğer benzeri sorunlar nedeni ile boruların içerisinde bulunan suda sızıntı yaşanabilir. Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti oluşması yapıların sağlamlığına zarar verir. Beton ve içerisindeki demiri güçsüz hale getirmesinin yanı sıra oluşturacağı kötü görüntü sebebi ile de çözülmesi gerekir.

Beyoğlu Su Kaçağı Tespiti

Firma olarak su tesisatı ile ilgili olarak her türlü sorunu en hızlı ve etkili şekilde ortadan kaldırıyoruz. Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübe yanında bu işlem için özel olarak geliştirilmiş olan sistemler yardımı ile kaçağın kaynağı ve sebebi ortaya çıkartılabilmektedir. Su tesisatı içerisinde kaçak tespiti yapabilmek üzere geliştirilmiş olan özel sistem yardımı ile işlemler sorunsuz şekilde yapılabilir. Kaçağın nokta olarak tespit edilebilmesine olanak veren sistem sayesinde sızıntıya doğru şekilde müdahale etmek mümkün olur. Bu sayede yapının duvarlarının ya da tabanının kırılıp dökülmesine gerek kalmadan tamir işlemleri yapılabilir. Suyun sızdığı yer doğru şekilde tespit edildiğinde özel kimyasal madde ile müdahale edilebilir.

Kırmadan ve Zarar Vermeden Tamir

Kaçak su tespiti işlemi ile ilgili olarak uygulanan sistem sonrasında sorun kaynağı tespit edildiğinde tamir işlemine geçilir. Sorun olan bölge çok büyük bir alan değil ise özel kimyasal ile müdahale edilerek kapama işlemi yapılır. Sızıntı engellemek üzere özel geliştirilen kimyasal madde ilgili alana dökülerek delikler kapatılabilir. Sızıntı alanına ulaşan madde genişleyerek deliği kapatır ve sızıntıyı engeller. Bu şekilde duvara herhangi bir şekilde zarar vermeden işlemler gerçekleştirilmiş olur. Duvarın ve tabanın kırılmaması özellikle içerisinde eşya bulunan yapılarda ideal çözümü sağlamış olur. Ancak sorun oluşan alan daha büyük bir yer ise bu durumda kırılarak tamir etme işlemine geçilir. Bu şekilde sorun ortadan kaldırılarak su kaçağı engellenir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
WhatsApp WhatsApp