Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Su tesisatı, tesisat türleri içerisinde en önemli olanlardan bir tanesidir. Temiz suyun yapı içerisine ulaştırılması ve farklı alanlarda kullanılması için işlev gören bu tesisat yoğun olarak kullanılan tesisat çeşitlerindendir. Yoğun kullanıma bağlı olarak su tesisatı içerisinde sorunlar çıkması ve arızalar yaşanması normal olarak görülür. Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti Boruların eskimesi, birleşme noktalarında sorunlar çıkması ve benzeri durumlar nedeni ile su tesisatı içerisinde sık şekilde rastlanan su kaçağı görülebilir. Bu kaçak evlerin diğer alanlarına zarar verirken oluşturduğu sızıntı sebebi ile duvar kısımlarında kötü bir görüntü oluşmana neden olabilir. Bu sebeple kaçağın olduğu yer tespit edilerek sorunun çözülmesi gerekir.

Özel Cihaz ile Kaçak Tespiti

Su tesisatı içerisinde kaçağın nerede olduğunu tespit etmek kolay bir işlem değildir. Firma olarak sizlere, sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi ile en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Kaçak su tespiti için sahip olduğumuz özel sistem sayesinde kaçağın nerede olduğu hızlı şekilde tespit edilebilir. Kaçak tespit işlemi için kullanılan özel görüntüleme sistemi sayesinde tam noktası tespit edilebilmektedir. Bu sayede tamir işlemi uygulanacak olan alan belirlenerek işlem yapılması kolaylaşır. Başka yerde sorun aramadan doğrudan sızıntının olduğu alana yoğunlaşarak sorun çözülebilir. Kaçağın hızlı şekilde tamir edilebilmesi için etkili bir sistem olarak görülür.

Gaziosmanpaşa Su Kaçağı Tespiti

Sahip olduğumuz sistemle kaçak tespiti yapılması sonrasında hızlı şekilde tamir işlemine geçilir. Kaçağın noktasının tespit edilmesi sonrasında duvarlar ya da tabanın kırılmasına gerek kalmadan işlem yapılabilir. Kaçak tespit edilen yerle ilgili olarak uygulanacak özel bir kimyasal sayesinde kırma, dökme ve dağılma olmadan kolay şekilde sızıntı engellenir. Özellikle içerisinde eşya bulunan evlerde bu şekilde uygulanan tamir işlemi toz olmadan sorunsuz bir çözüm sağlar. Evlere ve içerisindeki eşyalara zarar vermeden yapılan tamir işlemi hızlı ve etkili şekilde uygulanabilir. Eğer sorun bu şekilde çözülemez ise diğer tamir seçenekleri değerlendirilir. Sızıntının oluştuğu alan kimyasal işlem ile kapanamayacak kadar büyükse ya da başka bir sorun mevcutsa tespit edilen alanla sınırlı olarak tamir işlemi uygulanır.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
WhatsApp WhatsApp