Hakkımızda

acil servis

Biz, Yenilikçi Ekibiz

Ars Tesisat, kurulduğu ilk günden beri AR-GE ve yeniliğe önem vermektedir. Tesisat ile alakalı tüm sorunlara teknolojiyi ve tecrübeyi kullanarak çözüm üretmeye çalışmaktadır.

Su kaçağı, Tıkanıklık açma ve Petek temizleme sorunlarına yenilikçi bakış açısı ile yaklaşarak, sizlere ek masraf çıkarmadan noktasal tespitler yapmaktadır. Noktasal tespitler yapılması, gereksiz kırım döküm işlemleri gerektirmediğinden ek masraflardan kurtulmanızı ve değerli parke, fayans, mermer, duvar kağıdı ve dekoratif boyalarınızın bozulmasını engellemektedir.

Su tesisatı ile alakalı tüm sorunlarını çözmek için 7/24 hizmetinizdeyiz!

Su Kaçağı Tespiti
Petek Temizleme ve Yıkama

Su tesisatı ile ilgili en önemli hizmetleri profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Tüm  işlemleri gelişmiş cihazlarla yaparak sizi gereksiz masraflardan koruyoruz!

Rekamlar Her Şeyi Anlatıyor!

0 +
Yeni Müşteri
0
Su Kaçağı Tespiti
0
Petek Temizleme

Makineli Petek Temizleme ve Yıkama Firmasıyız!

Isıyı Artıran Makineli Petek Temizleme

Peteklerin içinde kurumlar birikerek zamanla katman haline gelir ve bu durum ısının yayılmasını engeller. Kış ortası üşümemek için tıpkı soba borularının temizlenip içindeki kurumların dökülmesi gibi peteklerin de temizlenmesi gerekiyor. Bizler bu işi uzun zamandır yapmaktayız ve makineli petek temizleme alanında tecrübeli, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Özellikle tesisat kısmına biriken kirleri ve kurumları temizlemede çok başarılıyız. En zor olan aşamaları tecrübelerimiz sayesinde kolaylıkla yapıyoruz. Peteklerinizi tam anlamı ile temizliyoruz, kış aylarında zor durumda kalmanızı istemediğimiz için siz değerli müşterilerimizi memnun edecek bir performans göstermekteyiz.

Makineli Petek Temizlemenin Önemi

Petekler içindeki birikintilerden dolayı ısının bir noktada birikmesi ve ani bir şekilde kombide suyun sıcakken soğuması ya da soğukken ısınması gibi sorunlara yol açar. Bizler makineli petek temizleme yaparak bu sorunlar ile karşılaşmanızı engelliyoruz işte makinesiz petek temizleme bu nedenle çok önemli, ayrıntıları ile peteklerin içini tamamen temizliyor ve bu sorunlar ile karşılaşmamanız için önlemler alıyoruz. Bizler işimizi kaliteli yaptığımız için kışın bu tarz sorunlar ile karşılaşmanız imkânsız oluyor. Biz bu hizmeti siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için her zaman en kaliteli şekilde sunmaktayız. Her türlü kombilerinizi tam anlamı ile temizleyerek rahat bir kış geçirmenize katkı sağlıyoruz. Kurum olarak sizlere çok değer vermekteyiz bu nedenle hizmetimizde kalitemizden öden vermeden azimle çalışmakta sizlere en güzel şekilde sunmaya devam etmekteyiz.

Sıcak Günler İçin Makinesiz Petek Temizleme

Kış aylarında aileniz ile mutlu ve huzurlu vakitler geçirirken bir anda eviniz buz kesebilir, bir odadaki petekler elinizi yakacak kadar sıcak iken salonunuzdaki petekler buz gibi kalabilir. İşten gelip yorgunluğunuz üzerine, ılık bir duş alıp dinlenmek istediğiniz zaman, kaynayan bir su ile ya da titreyip hastalanmanıza neden olacak soğuk su ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumlar hiçte hoş şeyler olmaz bizler hoşnut olmayacağınız bütün bu sorunları makineli petek temizleme ile gideriyor bu hizmeti sunuyoruz. Sıcak günler için sizler de bizleri tercih edebilirsiniz.

Scroll to Top