Hizmetlerimiz

acil servis
%100 Müşteri Memnuniyeti

Su Kaçağı Tespiti ve Petek Temizleme de Lider Firmayız!

Verdiğimiz hizmetlerin tümü 2 ay garantilidir. Yapılan kaçak tespiti veya petek temizleme işlemleri 2 ay içerisinde ücretsiz tekrar yapmaktayız. Petekleriniz ısıtmıyor ise ve temizleme ile kaynaklı ise hemen geliyor ve tekrardan temizliyoruz. Su kaçak tespiti yaptığımızda yine sorun çıkarsa ücretsiz olarak yeniden tespit ve onarım yapmaktayız.

Ev veya iş yerinizde oluşan su kaçaklarını gelişmiş cihazlar yardımı ile kırmadan dökmeden tespit ve onarım yapyoruz

Isıtmayan petekler çok fazla fatura maliyetine sebep olur. Tıkanan petekler ısıtmaz ve sizlerin kombi ayarını yükseltmenize neden olur. Biz, petek temizleme ve bakım işlemini yaparak daha fazla ısınmanızı sağlayabiliriz.

Tıkanan lavabo, tuvalet, kuvet gibi hayati öneme sahip alanları, gelişmiş cihazlarla kırmadan dökmeden açıyoruz

Bazı kanal veya giderler defalarca açılmasına rağmen tekrar tıkanırlar bu durumda tıkanıklığa neden olan şeyin ne olduğunu anlayabilmek için kameralı kanal açma cihazları ile görüntüleme yapıyor sorunu tespit ederek kökünden çözüm üretiyoruz

su-kacagi-tespiti-istanbul

Su Kaçağı Tespiti

Tüm yapı ve yaşam alanlarında büyük sorun haline gelen su kaçağı, giderlerden kötü kokuların gelmesine de neden olmaktadır. Aynı şekilde duvarlardan sızan sularda inşaat düzenlemesine yol açabilmektedir. Su kaçağı, duvar ve zeminlerde boruların hasar görmesine de sebep olabilmektedir. Buna benzer birçok sorun su kaçağının önlenmemesi ile görülebilmektedir. Su kaçaklarına profesyonel çözümler.

Petek Temizleme

Kış aylarında en önemli uygulama petek temizleme işlemidir. Bu işlemin ne olduğundan biraz bahsetmek gerekirse peteklerin temizlenmesi işlemi kombiden daha fazla verim almak için yapılan bir uygulama olarak akıllara kazınmıştır. Günümüzde petek temizliğini yapabilen firmaların sayısı oldukça az ve bünyesinde bu türde işleri yapabilecek elemanlar barındıran firmalar son derece azdır.

Tıkanıklık Açma

İstanbulda tıkanıklık açma konusunda hafatanın her günü ve saatinde ars tesisat daima hizmetinizdedir.İstanbulda oturuyorsunuz ve dairenizde pis su gider borularından birtanesi tıkandı siz bunlarla uğraşmayın.
Biz sizler için İstanbulda daima hizmete hazırız.Mutfak,banyo,lavabo,tuvalet,klozet,pimaş tıkanıklığı,ve kanalizasyon tıkanmalarını kırmadan robotla garantili olarak açıyoruz.

su-tesisat-tamiri

Su Tesisat Tamiri

İstanbul geneli su tesisat tamiri hizmetlerimizi Anadolu ve Avrupa yakası geneli olarak vermekte olup profesyonel uzmanlarımızla en son sistem cihazlarla hizmet etmekteyiz. Su tesisat tamiriyle ilgili genel su kaçaklarını kameralı ve görüntüleme yaparak kırmadan tamir etmekteyiz. Ayrıca tıkalı borular, pimaş açma ve daha birçok sorun konusunda profesyonel hizmetler vermekteyiz. Ars Tesisat profesyonel hizmet.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Cihazla yapılan su kaçağı tespiti işlemi fazladan bir masraf çıkartmadan sadece sorunlu bölgeyi bulmak için geliştirilmiş cihazlar sayesinde yapılmaktadır. Tesisat su kaçaklarının kırılarak bulunması onlarca maliyete yol açmaktadır. Günümüzde su kaçak bulma cihazları sayesinde sadece hasara yol açan bölgenin yer tespitini yapmak mümkün oldu. Su kaçağı olan bölgeyi noktasal veya bölgesel olarak tespit etmek hem maliyet hem de süre açısın dan en uygun olanıdır.Su Kaçak Tespit Cihazı Kapsamlı dış tarama konusun da gerekli cihazlara sahip olup dış alanlardaki su sızıntılarına gerekli olan müdahaleyi yapan firma olma gururu içerisindeyiz. Cizhazlarımız noktasal tespit yapmaktadır.

cihazla-petek-temizleme

Cihazla Petek Temizleme

Doğalgaz kalorifer tesisatı içinde kombi tarafından ısıtılarak radyatör peteklerine gönderilen sabit bir miktar su vardır. Radyatör peteğinin kanallarında rahatça dolaşan sıcak su üzerindeki ısıyı bırakarak kombiye geri döner. Bu su eksilmediği sürece yıllarca kullanılmaktadır. Fakat zaman içinde içinde dolaştığı malzemenin artıklarıyla su kirlenir ve tesisatın çeşitli yerlerinde çamurumsu tabakalar oluşturur. İşte bu birikimler peteklerde olduğunda kanallar daralıp tıkandığından sıcak su üzerindeki ısıyı bırakamadığından ısıtma verimi düşer. Petek Temizliği yaptırma zamanının gelip gelmediğini petekleri elle kontrol ederek de anlayabilirsiniz.  Ars Tesisat tüm ekip ve ekipmanları profesyoneldir.

Kameralı Cihazla Tıkanıklık Açma

Lavabo tıkanıklığı açma işlemlerimizde öncelikle kameralı görüntüleme cihazları ile boruların içerisinde bir araştırma yaparız. Burada hem tıkanıklıkların tespiti hem de olabilecek su kaçaklarının tespitleri çok önemlidir. Bu sebepten dolayı ön araştırmalar birçok olası sorunun da önüne geçebilmek için de oldukça önemlidir. Lavabo açma aşamaları ile bizler kısa süre içerisinde bulunan tıkanıklığı ortadan kaldırır ve sonrasında da detaylı bir şekilde bakım onarım işlemlerini de iki katına çıkartarak devam etmesini sağlarız. Bunu göz önüne aldığımızda da sorunsuz ve etkili bir hizmet alanı ile ilerlemek her zaman sonuç odaklı bir bakım onarım tamir işlemini de kesintisiz bir şekilde ortaya çıkarmış oluruz.

Tuvalet Tamiri

Klozet rezervuar, taharet çubuğu, flexs bağlantıları, taharet musluğu gibi bozulabilecek donanımları vardır. Ancak bunların arasında en çok rezervuarın iç takımı arızalanır. Klozetin sifonu hiç dolmuyor ise yada klozet su dolduğu halde kapanmıyorsa ve içeri sürekli su sızdırıyorsa iç takım arızalanmıştır ve değişmelidir. Ars Tesisat olarak Klozet Tamiri & Değişimi yapıyoruz. Arızalanan her çeşit parça elimizde mevcuttur. Klozet, rezervuar, pisuar, sifon tamiri veya montajı yaptırmak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Klozet içine sürekli su kaçırıyorsa, sifonu çektikten sonra su akmayı bir türlü kesmiyorsa, musluğunda bir sorun varsa, tamir ile alakalı bir sorununuz varsa bizi arayabilirsiniz.

Siz Mutlu Olun Diye 7/24 Çalışmaktayız!

Zamanın önemi yok! Eğer su kaçağı veya tıkanıklı ile alakalı bir sorununuz var ise mutlaka bizi arayın. Ekibimiz istediğiniz saatte orada olacaktır.

Scroll to Top