Kartal Petek Temizleme

Kartal, İstanbul’un en gözde semtlerinden birisidir. Bu yüzden en modern konseptler Kartal’da kendine yer bulur. Klasik ısınma yöntemlerinin yerini modern ısınma yöntemlerinin aldığı günümüzde artık yoğun olarak kombi ve petekler kullanılıyor. Kombi ve petekler koordineli şekilde çalışarak iş yerlerinin, evlerin, odaların ısınmasını sağlar. Fakat sizler çoğu zaman sadece kombilerinizin tuşlarına basar, sıcacık odalarınızın ve suyun keyfini çıkarırsınız. Sistemin nasıl işlediği, nelerin sizlere sahip olduğunuz ayrıcalıkları yaşattığını pek fark etmezsiniz. Oysa bütün eşyaların ve alanların olduğu gibi peteklerin ve kalorifer tesisatlarının da zaman zaman temizliğe ihtiyacı vardır. Kalorifer tesisatlarının temizliği, tesisat sisteminin içerisinde biriken tortuları, kirleri, pislikleri temizleme işlemi olup sizlerin kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz bir işlem değildir. Bu sebeple Kartal petek temizleme desteği sunan firmamızdan yardım almanız gerekir. Bizler her zaman iletişime geçebileceğiniz, Kartal’ın her neresinde olursanız olun yardımınıza amade bulunuyoruz.

Kartal petek temizleme alanında uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelere dayanarak belirtmeliyiz ki en fazla 2 yılda bir petek bakımlarınızı yaptırmanız gerekiyor. Aksi taktirde ufak masraflardan kaçarken çok daha büyük sorunlarla karşılaşabilir, daha fazla harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Hem de ısınamaz, en soğuk günlerde yaşam kalitenizin düşmesiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kartal petek temizleme işlemi tam manasıyla aslında kalorifer tesisatında gerçekleştirilen bir işlemdir. Tesisatların içinde sirkülasyon yapan su zamanla kireçlenme, tortu oluşumu, ufak pisliklerin birikmesi gibi sonuçlarla karşılaşır. Bunun sonunda da tesisatlarda, petek içerisinde tıkanan yerler ortaya çıkar. Sıcak su belli noktalara ulaşamaz ve yeterli performans gösteremez.

Kartal Petek Temizleme İşlemi Hangi Sıklıkla Yapılır?

Kartal petek temizleme alanında deneyimlerimize dayanarak Kartal genelinde peteklerinizin her iki yılda bir kez temizlenmesi gerektiğini belirtebiliriz. Zaten dikkat ettiğinizde peteklerinizin, kombinizin ve tesisat sisteminizin de uyarılar verdiğini görebilirsiniz. Eğer peteklerinizin alt kısmı, üst kısmı ısınmıyor ya da bir kısmı ısınıp bir kısmı soğuk kalıyorsa mutlaka petek temizliği yapılması gerekir. Yine kombiniz normalden fazla ses çıkarıyorsa, faturalarınız aynı standartlardaki komşularınıza nazaran çok yüksek geliyorsa, kombinize en uzakta bulunan peteğiniz ısınmıyorsa, yerden ısıtmalı tesisatınızda belli yerler ısınmıyorsa kesinlikle temizlenme gereksinimi vardır. Firmamız bu alanda güvenebileceğiniz en kaliteli firmalardan birisidir.

Düzenli Kartal Petek Temizleme İşleminin Kazandıracakları

Petek temizleme işlemi yaptırdığınızda pek çok avantajı beraberinde getirir:

  • Kartal petek temizleme işlemi sonunda bütün kalorifer sisteminin içindeki pislikler, tortular temizlenerek sıcak suyun geçiş noktaları açılır. Bu sayede peteklerinizin tamamı aynı anda ve daha fazla ısınır. Bu da odalarınızın ısınma oranını arttırarak yaşam alanlarınızda konforu yükseltir.
  • Eğer doğru petek temizliği yapılırsa mekanlarınızda dörtte bir oranında tasarruf elde edebilirsiniz.
  • Petek temizliği yapılmayan alanlarda petekler daha zor ısınır. Kombiniz daha fazla çalışmak, daha fazla enerji tüketmek zorunda kalacağı için de kombinizin ömründen yer. Oysa petek temizliği ile bunun önüne geçebilirsiniz. Kombiniz daha az çalışarak daha fazla verim sunar. Bu sayede yakıt tüketiminiz düşeceği gibi bu, doğrudan faturalarınıza az maliyet olarak geri döner.
  • Periyodik petek temizliği yapılığı taktirde petekleriniz daha sağlıklı çalışır. Aynı şekilde kombiniz de. Bu sayede gerek kalorifer tesisatınızın gerekse kombinizin kullanım ömrü artar. Ürünlerinizin arıza ve masraf çıkarma potansiyelleri düşer. Bu da bütçenize tasarruf olarak geri döner.

Kartal Petek Temizleme Süresi

Kartal petek temizleme işlemlerimiz esnasında odalarınızı kesinlikle kirletmiyor, hemen hiçbir eşyanızın yerini değiştirmek zorunda kalmıyoruz. Ön inceleme ve kontrollerimizi yapıyor, balkon veya banyolarınızda bulunan radyatöre makinelerimizi bağlıyoruz. Tahliye içinse tuvalet, klozet veya lavabolarınızı kullanıyoruz. Gerekli bütün donanımlara sahip olduğumuz için rahatlıkla çalışıyoruz. Çoğu firmanın aksine temizleme işlemlerimizi iki aşamada yapıyor, bu sayede derinlemesine temizlik sağlıyoruz. İşlem sonunda bütün peteklerinizi ve kombinizi kontrol ediyor sağlıklı çalıştıklarından emin olmuş halde tarafınıza teslim ediyoruz. Üstelik petek temizleme işlemlerimizi 1-2 saat gibi bir sürede tamamlıyoruz ve sizlerin büyük zamanlar ayırmanıza engel oluyoruz.

Kartal Petek Temizlemede Kalitenin Adresi

Kartal petek temizleme işlemlerinde önceliğimiz daima müşteri memnuniyetidir. İş ahlakımız ve etik değerlerimiz çerçevesinde sizlerin memnuniyetinizi önemsiyor, konforunuzu konforumuz kabul ediyoruz. Her birinizin en iyiyi hak ettiğinizi düşüyor, bu kapsamda kusursuz hizmetler yerine getirmek için ihtiyaçlarınızı başarıyla tespit ediyor, mekâna özel çözümler geliştirerek hummalı bir çalışma süreci ilerletiyoruz. Söz verdiğimiz zaman diliminde adreslerinize ulaşıp en kısa sürede temizlik işlemlerimizi bitiriyor, yaşam alanlarınızda sağlıklı günler diliyoruz.

Bütün hizmetlerde olduğu gibi Kartal petek temizleme hizmetinde de kaliteli sonuçlar elde edebilmek için gerekli donanıma sahip olmak gerekiyor. Bizler bu alanda en ileri teknoloji cihazlara sahibiz. Dünyanın en seçkin petek temizleme ilaçlarını kullanıyoruz. Kimyasallarımızda ürünlerinize de zarar vermemek adına kaliteden kesinlikle taviz vermiyor, her defasında beklentilerinizin üzerinde sonuçlar doğurmayı görev addediyoruz. İşimizin arkasında durarak garantili çözümler üretiyor, kısa ve uzun vadede herhangi bir mağduriyetle karşılaşmanızı önlüyoruz. Uzun yıllar ilk günkü performansında peteklerinizden verim alabilmenizi, zorlu hava koşularında Kartal’ın en sıcak mekanlarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Petek temizleme, sizlerin kendi olanaklarınızla evlerinizde yapabileceğiniz bir iş olmadığı gibi herkesin harcı da değildir. Son derece profesyonel olmak gereken bu işte bizler uzu yıllardır hizmet veriyor, tecrübemizi, bilgi birikimimizi sizlerle buluşturuyoruz. İlk günden itibaren Kartal ve çevre semtlerin en çok tercih edilen kalorifer tesisatçısı haline gelmiş olsak da başarılarımızı yeterli görmüyor, hep daha iyisi için çaba sarf ediyoruz. Alanında gerekli eğitimleri almış, tecrübe sahibi, deneyimli bir kadroyla çalışıyor, personellerimizin yenilikleri yakından takip ederek her zaman güncel kalmasını sağlıyoruz. Bu da sizi her zaman en modern petek temizleme çözümleriyle karşılaştırıyor.

Kartal Petek Temizleme Ücretleri

Petek temizleme ücretleri, Kartal petek temizleme hizmeti almayı düşünen herkesin merak ettiği bir meseledir. Öncelikle petek temizleme işlemine vereceğiniz ücretin kısa süre içinde başka alanlardan size kazanç olarak döneceğinden emin olabilirsiniz. Kış aylarında hem daha iyi ısınırken hem de faturalarınızdan tasarruf etme şansı bulursunuz. Ayrıca kombi arızaları çoğu zaman büyük maliyetler gerektirir. Oysa düzenli petek temizliği ile kombilerinizi de güven altına alacağınız için bu noktada da kazançlı çıkarsınız. Ücretlendirme petek sayısına ve mekânın genişliğine göre olmakta, firmamız her zaman en yüksek kaliteyi en uygun fiyat avantajlarıyla sunmayı hedeflemektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
WhatsApp WhatsApp