Sancaktepe Petek Temizleme

Sancaktepe Petek Temizleme

Petekler ve kombiler modern yaşamda soğuk kış aylarının sıcacık geçmesini sağlar. Evlerin, iş yerlerinin ısınma gereksinimini karşılayan petekler, kombilerden aldıkları sıcak su sirkülasyonu sayesinde bulundukları alanlara ısı yayarlar. Fakat sizler sadece kombinizi çalıştırarak veya odanızın birinde yer alan termostatınızı ayarlayarak ısınırsınız. Peteklerin ve doğalgaz tesisatının nasıl çalıştığını hiç düşünmezsiniz. Fakat aylarca kullanılan peteklerin zaman zaman temizliğe ihtiyaç vardır. Bahsettiğimiz temizlik, peteklerin yüzeylerinin silinip temizlenmesi değil, iç tesisat sistemlerinin temizlenmesidir. Sancaktepe petek temizleme alanındaki deneyimlerimiz eşliğinde söyleyebiliriz ki peteklerin en fazla iki yılda bir temizlenmesi gerekir. Aksi taktide hem yeterli ısınamazsınız hem de kombinizden istediğiniz performansı alamazsınız.

Su Kaçaklarını nasıl mı buluyoruz?

Detaylı bilgi için bizi arayın

Sancaktepe petek temizleme işlemi aslında kalorifer tesisatı temizliği olup kirler, birikmeler tesisat sisteminin genelinde olur. Tesisat sisteminin ve peteklerin içinde dolaşan sudaki artıklar, küçük yabancı cisimler zamanla tesisatta birikir. Yine peteklerde ve kalorifer sisteminde sular zamanla kireçlenmelere, tortu birikintilerine neden olur. Bu yüzden de profesyonel bir ekip ve profesyonel ekipmanlarla temizlenmesi gerekir.

Sancaktepe Petek Temizleme Ne Zaman Yapılmalıdır?

Sancaktepe petek temizleme alanının öncü firması olarak 2 yılda bir düzenli olarak petek temizliği yaptırmanızı öneriyoruz. Ayrıca petekleriniz, kombileriniz ve kalorifer tesisatınız da sizleri uyarmaya başlar. Eğer peteklerinizin alt ve üst bölümlerinde ısınmayan yerler varsa, peteklerin bir kısmı ısınıp bir kısmı soğuk kalıyorsa, kombiniz normale göre daha sesli çalışıyorsa, en uzakta bulunan petek ısınmıyorsa, yerden ısıtmalı sistemlerde kısmi ısınmayan alanlar mevcutsa mutlaka peteklerinizi tıkayan kir, pas, tortular vardır ve bunlar tesisatın içinde su akışını engellemektedir. Bu durumlarla karşılaştığınızda acilen firmamız tarafından petek temizleme desteği almanız gerekir.

Sancaktepe Petek Temizliğinin Avantajları

  • Doğru petek temizliği mekanlarınızda %30 oranına kadar tasarruf etmenizi sağlar.
  • Kalorifer sistemini tıkayan artıklar giderildiği için peteklerinizin tamamı aynı anda, çok daha hızlı ısınır. Bu da odalarınızın ısınma oranını ve ısınma hızını arttırır. Bu sayede yaşam alanlarınızın konforunu çok daha üst seviyeye çıkarmış olursunuz.
  • Petek temizliği yapılmayan alanlarda petekler daha zor ısınır. Bu yüzden kombiniz daha fazla çalışmak, daha fazla enerji tüketmek zorunda kalır. Oysa Sancaktepe petek temizleme sayesinde bunların önüne geçebilir, kombinizin daha az çalışmasıyla daha fazla verim üretmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede yakıt tüketimi de düşeceğinden faturalar bütçenize daha az maliyet yükleyecektir.
  • Petek temizliği yapıldığı taktirde petekleriniz ve kombiniz daha iyi çalışacak, çalışma esnasında zorlanmayacaktır. Bu sayede peteklerinizin, kalorifer tesisatlarınızın ve kombinizin kullanım ömrü uzayacaktır. Kombiniz daha az arıza çıkaracak, parçaları daha az yıpranacağı için bakım, tamir, onarım masraflarınız en aza inecektir.

Sancaktepe Petek Temizleme Ne Kadar Sürer?

Öncelikle Sancaktepe petek temizleme uygulamalarımızı yaparken odalarınızı, evlerinizi hiçbir şekilde kirletmiyoruz. Ön incelemelerimizi ve kontrollerimizi yaparak makinelerimizi banyo, mutfak ya da balkonda bulunan radyatöre takıyoruz. Gider için de lavabo veya tuvaleti kullanıyoruz. Makinelerimiz ve hortumlarımız konusunda gerekli donanıma sahip olduğumuz için kolay çalışma fırsatı elde ediyoruz. Temizleme işlemlerimizi iki aşamada yapıyoruz. İşlemlerimiz sonunda kombinizi açıp bütün peteklerinizin, kombinizin, sıcak suyunuzun sağlıklı çalışıp çalışmadığını kontrol ediyor, sorunsuz şekilde mekanınızı sizlere teslim ediyoruz. Petek temizleme işlemlerimizi ortalama 1-2 saat gibi çok kısa sürede tamamlıyoruz.

Sancaktepe Petek Temizleme Alanında Güvenilir Firma

Petek temizleme son derece profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu yüzden bu alanda uzun yıllardır hizmet veren firmamızdan destek alabilirsiniz. Sancaktepe ve çevre semtlerde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz çerçevesinde tecrübelerimizi, bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz. Her zaman daha iyisi için çaba sarf ediyor, en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Her biri alanında yetişmiş, eğitimlerini tamamlamış, tecrübeli, profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. İşini severek yapan personellerimizle mekanlarınıza geliyor, en kısa sürede hizmetlerimizi başarıyla sonlandırıyoruz.

Sancaktepe petek temizleme işinde kaliteli sonuç elde edebilmek için öncelikle kaliteli ürünlere ihtiyaç vardır. Bizler temizlik sırasında en ileri teknoloji makineler kullanıyoruz. Aynı şekilde petek temizleme kimyasallarımızda da kesinlikle kaliteden taviz vermiyor, dünyanın en seçkin markalarının ürünlerini kullanıyoruz. Kaliteli malzeme ve üst düzey işçilik sonunda her defasında beklentilerinizin çok daha üzerinde sonuçlar üretiyoruz. Yaptığımız işe güvendiğimiz için garanti veriyor, işimizin arkasında durarak hiçbir mağduriyet yaşamamanızı sağlıyoruz. Ürünlerimiz ile kalorifer tesisatlarının, peteklerinizin bütün tortularını, pisliklerini, tıkanıklıklarını giderdiğimiz gibi bunların yeniden oluşmasını da en uzun süreye yayıyoruz. Bu sayede uzun yıllar boyunca peteklerinizden ilk günkü orijinalliğinde performans alabilmenize imkân tanıyoruz.

Müşteri memnuniyeti Sancaktepe petek temizleme hizmetlerimizde daima önceliklerimiz arasındadır. Çünkü iş ahlakımız gereği müşterilerimizi firmamızın en değerli parçaları olarak görüyoruz. Her zaman en iyiyi hak ettiğinizi düşüyor, bunu her defasında yerine getirebilmek için hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz. Söz verdiğimiz zamanda temizlik yapılacak mekâna varıyor, kısa sürede işlemlerimizi tamamlayıp bütün kontrollerini yaparak kalorifer sisteminizi kullanımınıza sunuyoruz.

Sancaktepe petek temizleme işlemlerinde başarının yakalanabilmesi personel kalitesiyle de alakalıdır. Bizler bu alanda ardımızda yüzlerce mutlu müşteri profili bırakmış olmanın ve karşılıklı sadakat oluşturmuş olmanın haklı gururunu yaşarken sektörde meydana gelen yenilikler eşliğinde personellerimizi eğitiyor, güncel kalmalarını sağlıyor, güler yüzlü, çalışkanlıklarını her hizmetimizde göstermelerini sağlıyoruz. Bu sayede de her defasında beklentilerin üzerinde sonuçlar üretiyoruz.

Sancaktepe Petek Temizleme Fiyatları

Maddiyat hemen her hizmet alımında olduğu gibi Sancaktepe petek temizleme işleminde de ihtiyaç sahiplerinin en çok merak ettikleri konulardan birisi oluyor. Bu alanda petek temizlemeye vereceğiniz parayı doğabilecek başka giderlerden rahatlıkla çıkarabileceğiniz belirtmek isteriz. Çünkü peteklerinizi temizletmediğiniz taktirde petek temizlemeye vereceğiniz paranın daha fazlasını kış aylarında faturaya vermek zorunda kalıyorsunuz. Hem de yeteri kadar ısınamıyorsunuz. Bu sebeple bizim önerimiz hem daha iyi ısınabilmek hem de düşük yakıt masrafı ödemek için kesinlikle petek temizleme yaptırmanız yönündedir.

Petek temizleme fiyatları dairelerin genişliğine göre değişmektedir. Çünkü daireler genişledikçe mevcut petek miktarı ve tesisat sisteminin genişliği değişiyor. Bu da hem temizlik için ayrılması gereken zamanı hem de kullanılacak petek temizleme ilacının miktarını değiştirmektedir. Bütün bunlar da doğrudan petek temizliği ücretlerine etki etmektedir. Firma olarak kurucu ilkemiz kaliteyi uygun maliyette sunmaktır. Bu yüzden her seferinde piyasada bulabileceğiniz taban fiyat üzerinden çözümler üretiyor, en kaliteli petek temizleme işlemlerini yapıyoruz.

Sancaktepe Petek Temizleme İlacı

Tesisatınızın içerisinde bulunan pas, kireç, yosun gibi birikintilerin oluşumunu etkili bir biçimde engelleyerek sizlere ısı tasarrufu ve tesisat ömrünün uzamasını sağlar. İçerdiği bileşenler ile tesisatınıza zarar vermez, kirecin zararlı etkilerinden tesisatınızı korur. Konsantre yapısı nedeniyle de Kammak Koruma Kimyasalı ile tüm tesisatınızı koruma olanağına sahip olursunuz. (Toplam Su miktarı 150 lt) Kokusu ile de size zarar vermez. Doğa dostu bir üründür. Kesinlikle ozon tabakasına ve çevreye zararlı bileşenler içermez.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
WhatsApp WhatsApp