Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

İstanbul gibi büyük şehirlerde sık sık yaşanan su kaçağı problemlerinize modern tekniklerle çözüm sunuyor, kaliteli ve garantili hizmet anlayışımızla sizler için çalışmaya devam ediyoruz. Eski dönemlerde hem tesisatçılar hem de ev sahipleri için oldukça zor bir işlem olan Ümraniye Su Kaçağı Tespiti, en son teknoloji ürünü cihazlarla ve uzman ekibimizle artık çok daha kolay. Klasik su kaçağı bulma yöntemlerindeki kırma işlemleri olmadan, yeni yöntemlerle noktasal olarak kaçağın yerini tespit ediyor ve onarıyoruz. Böylece kırılan duvarlar ve ekstra masraflar olmadan dakikalar içinde tesisat problemlerinizi gideriyoruz.

Kaçak Tespiti Nasıl Gerçekleştirilir?

Su kaçağı problemini en çok yaşayan ilçelerden biri olan Ümraniye’de kaçak tespiti işlemleriniz dakikalar içinde gerçekleştirilir. Galvanizli boruların yıllar içinde deforme olmasıyla ortaya çıkan su kaçağı problemi kendini belli etmeyebilir. Su kaçağını anlamanın en etkili yollarından biri, tüm vanaların kapatılarak su sayacının kontrol edilmesidir. Eğer su kaçağı varsa sayacınız harekete devam eder ve bu da ay sonunda faturanıza artı olarak yansır. Bu yüzden su kaçağı tespiti bütçeniz için oldukça önemlidir. Sizleri yüksek maliyetli tespit işlemlerinden kurtarmak adına, teknolojik cihazlarla kaçak tespiti işlemlerinizi firmamızın garantisi dâhilinde gerçekleştiriyoruz.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Yöntemleri

Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle, farklı birçok kaçak su tespiti yöntemi ile sorunlarınızı gidermek için çalışıyoruz. Hem zamandan hem de maddi açıdan tasarruf etmenizi sağlayan teknolojik cihazlarla kaçak su tespiti yöntemleri;

  • Nem Ölçme Yöntemi: Gözle görülebilen nemli bölgelerin nem seviyesi ölçülerek tespit ve tamir işlemleri gerçekleştirilir.
  • Termal Kamera Yöntemi: Isı farklılıklarından yararlanılarak gözle görülemeyen su sızıntılarının tespiti gerçekleştirilir.
  • Akustik Dinleme Yöntemi: En çok tercih edilen tespit yöntemidir. Boru hatları yer üstünden dinlenir ve ses analizi ile kaçak tespit edilir.
  • Kamera İle Görüntüleme Yöntemi: Atık su boruları kamera sistemi ile görüntülenir, sızıntının olduğu alan tespit edilir.
  • Boyalı Su Yöntemi: Toz boyaların kullanıldığı bu yöntemde toz boyalar gider borusuna dökülür, sızıntının olduğu yerde boyalar rengini gösterir.
  • Gaz İzleme Yöntemi: Sık kullanılmayan bu yöntemde, basınçlı bir tüp içerisinde bulunan gaz tesisat borularına verilir ve çıkış noktası gözlemlenir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
WhatsApp WhatsApp