Ataşehir Petek Temizliği

Tam Anlamıyla Petek Temizliği

Uzun yıllardan bu yana kullanılan peteklerin zaman içerisinde temizliğe ve bakıma tabi tutulması gerekmektedir. Firma olarak bu aydınlatma metnini petek temizliği hakkında genel anlamda bilgi almak isteyen müşterilerimiz için yazmaktayız. Ataşehir Petek Temizliği Biliyor olmalısınız ki bazı firma ve kişiler petek temizliği yoktur diye aslı olmayan bir görüş öne sürmektedir. Firmamıza bu sözler ile gelen müşterilerimiz gerçekleri öğrendikten sonra hemen petek temizliği talebinde bulundular.

Petek temizlendiği zaman delinir veya çürüme oluşur şeklinde ki ifadelere kesinlikle irtibat etmeyin. Yanlış bilgiler doğrularını çürütmek için öne sürülür ve Ataşehir petek temizleme firmamız yanlış olduğunu kanıtlayacak kalitede hizmetler sunmaktadır. Petek temizliğinin ana unsuru kalorifer tesisatı temizliğinden gelmektedir. Bunun nedeni ise asıl olan kir birikintisinin peteklerden ziyade tesisatlar içerisinde varlığını sürdürmesidir. Peteklerin içerisine giden kirler tesisata nazaran daha az miktardadır. Tesisat içerisinde kireç ve çamur gibi atıklar birikir. Bu atıklar genellikle plastik borularda varlığını sürdürmektedir. Bakır boru sistemi ile döşenen tesisatlar temizlik işlemi gerektirmemektedir. Bunun nedeni ise bakır boruların kesinlikle kir tutucu özelliğe sahip olmayışıdır.

Ataşehir petek temizleme olarak sektörde bulunduğumuz yıldan bu yana pek çok bakır boruda temizlik işlemi gerçekleştirdik fakat hiçbir şekilde bakır borularda pislik ile karşılaşmadık. Peteklerin temizliği ve koruması amacıyla içerisinde mevcut olan yağları vardır. Yağ, ne tür çalışma yapılırsa yapılsın petekten kesinlikle çıkmaz ve sistemin içerisinde kalır. Peteğin temizliği sırasında koruyucu yağ da içerisinden çıkar gibi yanlış ve arkası boş olan ifadeler sizlerde kafa karışıklığına neden olmasın. Sektörde uzun yıllardan beri biriktirmiş olduğumuz tecrübemiz ile bu bilgileri kesin şekilde sizlere sunuyoruz.

Petek temizliği sırasında peteklerin hiçbir şekilde yerinden çıkarılmaması gerekmektedir çünkü petek yerinden çıkarılırsa çürümeye başlayacaktır. Ataşehir petek temizleme bünyesinde çalışan profesyonel ekibimiz kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Dilediğiniz zaman diliminde sitemiz üzerinde mevcut olan telefon numarasını arayarak bizlere ulaşabilir randevu alıp ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunduğumuz danışmanlık hizmetimiz sayesinde aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için çalışmaktayız.

Petek Temizleme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Petek temizliği yaptırmak için öncelikle firmamızı arayarak talepte bulunabilirsiniz. Firmamızda çalışmakta olan, uzun yıllardan bu yana tecrübe biriktirmiş ve güvenilir ekip arkadaşlarımız ile vermiş olduğunuz konuma geliriz. Mevcut mekânınızda ki peteklerin ve tesisatın incelemesini gerçekleştirdikten hemen sonra da çalışmalarımıza başlarız. Ataşehir petek temizleme firmamız tarafından tamir yahut kaçak uygulaması gerektiren işlem varsa öncelikle o yapılır. Daha sonra ise gerekli kontrollerin denetiminden emin şekilde petek temizleme makinasını tesisata monte edebilmek adına bir mekân belirlenir ve çalışmalar başlar.

Petek temizlemede kullanmış olduğumuz makine dünya kalite standartlarına son derece uygundur. Firmamızda kalitesine güvenmediğimiz hiçbir malzemeye yer vermiyor ve sizlere hizmet ederken kesinlikle kalitesiz ürün kullanmıyoruz. Genel anlamda mutfak, balkon veya banyo da mevcut olan kollektör, havlupan veya radyatör sökülmektedir. Petek temizleme işleminde aldığımız sorulardan birisi de mekânın kirlenip kirlenmediğidir. Çalışmalarımızı yürüten ekip arkadaşlarımız sektörün en başarılı isimlerinden oluşmaktadır. Ataşehir petek temizleme firması olarak kesinlikle mekânınızda en ufak kırma, dökülme veya kirlenme oluşmaz. Firmamız temiz ve kaliteli çalışmalarının garantisini vermektedir. Petek temizleme giderlerinin boşaltılması için tuvalet yahut lavabo tercih edilmektedir. Lavabo ve tuvalet mesafesi kesinlikle sorun değildir çünkü firmamızda farklı uzunluklarda gider hortumları mevcuttur. Ataşehir petek temizleme işlemi iki farklı evreden oluşmaktadır.

Öncelikle tesisatın ve peteklerin üst boru sistemleri temizlenir daha sonra ise boruların ve tesisatın alt boru sistemleri temizlenerek işlem devam eder. Daha önce de belirttiğimiz gibi tesisat içerisinde fazlaca kir mevcuttur, peteklerde ise kir oldukça azdır bu nedenle çift taraflı yıkama oldukça önem arz etmektedir. Doğru ve başarılı petek temizleme işlemi için kaliteli ürün seçimi en önemli unsurlardan birisidir. Neyse ki firmamız petek temizliği sektöründe ki bütün yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Yakından takip etmiş olduğumuz yenilikleri ve gelişmeleri işimizde de başarılı şekilde uyguluyoruz. Ürünlerimizi gelişen teknolojiden de faydalanarak sürekli olarak yeniliyor ve gelişmelere ayak uyduruyoruz. Firmamız için yenilikler çok önemlidir çünkü biz olduğumuz yerde saymayı değil ilerlemeyi hedef edindik kendimize. Hedefimize ulaşmak için de elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sadece kaliteli ürün seçimi yeterli olmamaktadır. Aynı zamanda doğru ürün seçilmelidir.

Kaliteli ama basınç değeri yüksek olan bir makine kombinize zarar verir. Doğru malzemeyi seçmenin de tek yolu profesyonel bir ekip ile çalışmaktır. Ataşehir petek temizleme firmasında çalışmakta olan bütün ekip arkadaşlarımız sektörün en başarılı ve profesyonel isimleridir. Geçmişten bu yana biriktirmiş olduğumuz tecrübe ile sizlere hizmetlerimizi kaliteden asla ödün vermeden sunuyoruz. Sürekli olarak karşılaştığımız bir diğer soru ise petek temizleme işleminin ne kadar zaman aldığıdır. Ataşehir petek temizleme firmamız çalışmalarını en geç 2 saatte bitirmektedir Bu hızın nedeni de yine tabi ki başarılı ekip arkadaşlarımızdır. Başarılı ve kaliteli çalışmalarımızda en büyük paya ekip arkadaşlarımız sahiptir, bunu asla inkâr edemeyiz.

Sizler de kombilerinizde ve peteklerinizde hasarlar oluşsun istemiyorsanız ve bu ürünleri uzun süre kullanmayı amaçlıyorsanız düzenli olarak petek temizliği yaptırmalısınız. Aksi halde zamanla peteklerinizde ısınmayan bölgeler, musluklardan su gelmeme sorunu, koyu ve siyah renk su gelme gibi şikâyetlerde bulunabilirsiniz. Bu şikâyetler ile karşı karşıya kalmamak için düzenli petek temizliğini kesinlikle uygulamalısınız.  Ataşehir petek temizleme firması ile çalışırsanız petek temizliği sayesinde yakıt tasarrufu elde edebilirsiniz. Peteklerinizin ısınma süresi hızlanır ve dengeli ısınma gözlemlenir. Kombi ve tesisatınızın ömrü ummadığınız kadar uzar. En önemlisi de kombiniz gürültü yapmadan ve ekonomik şekilde çalışır. Sizler de bu unsurları yaşamak istiyorsanız en kısa sürede bizlere ulaşmalısınız.

Petek Temizliği İşlemi Fiyatı

Petek temizleme işlemleri fiyat olarak değişiklik göstermektedir. Uzun yıllar boyunca temizlenmeyen petekler fazla işleme tabi tutulur ve fiyat artar. Peteklerinizi düzenli şekilde iki yılda bir kez temizletmeniz şarttır. Petek temizliği yaptırmadığınız zaman pek çok olumsuz netice ortaya çıkacaktır. Düzenli petek temizliği hem daha uygun hem daha avantajlı olacaktır. Hem peteklerinizin ömrü uzun olacak hem de ekonomik sonuçlar ile karşılaşacaksınız. Sizler de kaliteden asla ödün vermeyen firmamızdan temizlik hizmeti almak istiyorsanız en kısa sürede bizlerle iletişime geçmelisiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla ARA
WhatsApp WhatsApp